top of page

Biz Kimiz?

Bilim Kurumsal Danışmanlık; hukuk, mühendislik, işletme, pazarlama anabilim dallarında eğitim almış kurucu ortakları ve uzman kadrosuyla, hizmet verilen işletmelerle birebir çalışmalar yaparak işletmeler lehine kazanımlar sunmak amacıyla 2012 yılında kurulmuştur.

Bilim Kurumsal Danışmanlık; danışmanlığını yaptığı işletmelerin kurumsallaşması, süreç analizlerinin yapılması, yönetim sistemlerinin oluşturulması, aile anayasalarının ve şirket iç yönetmeliklerinin oluşturulması konularında çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca iş güvenliği ve çevre konularında teknik danışmanlık desteği sunmaktadır.

İş dünyasının standartlarına uygun çalışma sistemlerinin sağlanması için işletmelerin ihtiyaç duyduğu çözümleri analiz ederek uygulamakta ve işletmelere maksimum faydayı sağlamaktadır. İş sağlığı ve güvenliği, yönetim danışmanlığı, çevre danışmanlığı, hukuk, eğitim, ISO ve TSE belgelendirme konularında uzman kadromuzla her zaman hizmetinizde olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Bu çerçevede sizleri de Bilim Kurumsal Danışmanlık ailesinde görmek bizleri mutlu edecektir.

Verim Kepekçi

Genel Müdür - Kurucu

123123123

Şirketlerimiz

Bilim OSGB

Bilim OSGB

10 yılı aşkın süredir İSG alanında hizmet veren Bilim OSGB farklı sektörlerde edindiği tecrübe ve deneyimli kadrosuyla müşterilerine danışmanlık vermeye devam ediyor.

bottom of page